portal osiedli, dzielnic i miast

Warszawa Dywizjonu 303 - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Dywizjonu 303 - sprawy osiedlowe » Forum » TEMATY DO RADY OSIEDLA i ADMINISTRATORA
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

TEMATY DO RADY OSIEDLA i ADMINISTRATORA

Idź do strony 1, 2    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
pol_92 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Nie Sty 12, 2014 16:47
Posty: 255
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Wrz 27, 2016 12:46    Temat postu: TEMATY DO RADY OSIEDLA i ADMINISTRATORA

Witajcie,

bardzo Was proszę abyście wpisywali tutaj punktowo (bez zbednych komentarzy) tematy ktore chcecie aby Rada Osiedla poruszyla z Administratorem i zajela sie nimi.

To co wiem na chwile obecna to zajmuja sie:

1. Ochrona na osiedlu
2. Wyjazd z garazu - kostka
3. Zabudowa balkonów
4. Zawieszenie zakazu znaku parkowania na bramie wjazdowej - zrealizowane
5. Korespodencja w sprawie wyciszenia trasy S-8
6. Konserwacja wind
7. Monitoring na osiedlu
8. Zaległości czlonków Wspolnoty z oplatami czynszowymi
9. Weryfikacja Zieleni na osiedlu


Dopisujcie prosze kolejne tematy ktorymi chcecie aby zajela sie Rada Osiedla.
149B29 
   

VIP


Dołączył: Wto Wrz 21, 2010 15:48
Posty: 830
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Wrz 27, 2016 13:27    Temat postu: Re: TEMATY DO RADY OSIEDLA i ADMINISTRATORA

10. Co w sprawie głosowania nad furtką wyjściową od strony trasy - jak wygląda glosowanie w % - frekwencja i opinia lokatorów
11. Co w sprawie montażu czujek ruchu na niedoświetlonych częściach klatek - zgłaszałam to wielokrotnie Administratorowi - prosiłam o wciągnięcie na listę spraw do rozpatrzenia oraz poddanie pod głosowanie. W ustawach do głosowania ani budżecie nie zauważyłam wspomnienia o tej sprawie
12. Czy można wywiesić info wzywające sąsiadów o usunięcie z miejsc postojowych rowerów nie używanych od kilku sezonów i zardzewiałych - blokują miejsca i szpecą

w/w maila wysłałam do Administratora oraz do RO mailem dziś rano.


Ostatnio zmieniony przez 149B29 dnia Tue Sep 27, 2016 14:34, liczba edycji: 1
pol_92 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Nie Sty 12, 2014 16:47
Posty: 255
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Wrz 27, 2016 13:35    Temat postu: Re: TEMATY DO RADY OSIEDLA i ADMINISTRATORA

149B29 napisał:
- co w sprawie głosowania nad furtką wyjściową od strony trasy - jak wygląda glosowanie w % - frekwencja i opinia lokatorów
- cow sprawie montażu czujek ruchu na niedoświetlonych częściach klatek - zgłaszałam to wielokrotnie Administratorowi - prosiłam o wciągnięcie na listę spraw do rozpatrzenia oraz poddanie pod głosowanie. W ustawach do głosowania ani budżecie nie zauważyłam wspomnienia o tej sprawie
- czy można wywiesić info wzywające sąsiadów o usunięcie z miejsc postojowych rowerów nie używanych od kilku sezonów i zardzewiałych - blokują miejsca i szpecą

w/w maila wysłałam do Administratora oraz do RO mailem dziś rano.


Bardzo prosze o dopisywanie takich rzeczy w punktach w dalszej kolejnosci aby zachowac porzadek, Bedzie latwiej to ogarnac.
czy mozesz poprawic swojego posta?
ARKANA 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Wrz 08, 2014 10:12
Posty: 86
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Wrz 27, 2016 13:36    Temat postu: Re: TEMATY DO RADY OSIEDLA i ADMINISTRATORA

jeśli numerki są ważniejsze niż treść to proszę uprzejmie

13 - zacinające sie włączniki światła na klatkach - w efekcie światło nie gaśnie


Ostatnio zmieniony przez ARKANA dnia Wed Sep 28, 2016 9:40, liczba edycji: 1
pol_92 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Nie Sty 12, 2014 16:47
Posty: 255
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Wrz 27, 2016 21:29    Temat postu: Re: TEMATY DO RADY OSIEDLA i ADMINISTRATORA

ARKANA napisał:
- zacinające sie włączniki światła na klatkach - w efekcie światło nie gaśnie

Czytanie ze zrozumieniem - popraw proszę post zgodnie z prośbą o numerowane punkty.
ARKANA 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Wrz 08, 2014 10:12
Posty: 86
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Paź 06, 2016 10:08    Temat postu: Re: TEMATY DO RADY OSIEDLA i ADMINISTRATORA

14 - kiedy zacznie funkcjonować ogrzewanie? Jest zimno, proszę włączyć.
Qter19 
   

VIP


Dołączył: Pon Sty 04, 2010 14:08
Posty: 663
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Paź 06, 2016 17:20    Temat postu: Re: TEMATY DO RADY OSIEDLA i ADMINISTRATORA

ARKANA napisał:
14 - kiedy zacznie funkcjonować ogrzewanie? Jest zimno, proszę włączyć.


Dzwonię do Administratora, nic nie wie oczywiście, przecież ciepło na zewnątrz jest, na korytarzu wszystko niby spoko, zostałem spuszczony na Hydromak. Dzwonię do Hydromaku - okazało się że podczas wymiany liczników przez jakąś inną firmę fachowcy nie poodkręcali jakichś zaworów i teraz ludzie dzwonią do nich z pretensjami. Pan mi powiedział żebym mu wysłał SMSa z numerem lokalu to jutro odkręcą. Nr 501 505 152 jakby komuś też było zimno Wink

Interesujące jest to że nasz Pan Administrator nie ma o niczym zielonego pojęcia... Dobrze, że przy wymianie liczników nam pieca nie ukradli Wink
Qter19 
   

VIP


Dołączył: Pon Sty 04, 2010 14:08
Posty: 663
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Paź 06, 2016 17:22    Temat postu: Re: TEMATY DO RADY OSIEDLA i ADMINISTRATORA

15 - zmiana zarządcy (nie firmy zarządzającej) naszej nieruchomości

Mam wrażenie od pewnego czasu, że obecnemu się nie chce albo swojej pracy nie lubi po prostu. Wiedza o tym co się dzieje na osiedlu jest znikoma (patrz post wyżej). Pan Michał Piotrowski o tym mówił na ostatnim zebraniu rocznym i myślę, że czas w trybie pilnym takiej zmiany dokonać.
ARKANA 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Wrz 08, 2014 10:12
Posty: 86
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Paź 07, 2016 10:09    Temat postu: Re: TEMATY DO RADY OSIEDLA i ADMINISTRATORA

ad. 15 - jestem za.
ARKANA 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Wrz 08, 2014 10:12
Posty: 86
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Paź 17, 2016 9:51    Temat postu: Re: TEMATY DO RADY OSIEDLA i ADMINISTRATORA

ponownie 13 - nie trafia Was szlag jak widzicie non stop palące sie światło na klatkach? tak jest m.in.w bloku B, klatka po prawej stronie, od kilku dni dzień i noc sie pali. Przecież płacimy za to kasę. Jaki sens ma pierniczenie o energooszczędnych żarówkach skoro tyle pieniędzy marnuje się bo jakiś zakichany wyłącznik sie zacina..
Aga1982 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Śro Lip 27, 2011 11:25
Posty: 297
Skąd: warszawa

PostWysłany: Pon Paź 17, 2016 19:29    Temat postu: Re: TEMATY DO RADY OSIEDLA i ADMINISTRATORA

trafia, oj trafia. Cały piątek próbowałam się dodzwonić do administratora ale chyba z racji odwołanego dyżuru, nie odbierał. Swiatło paliło się od czwartku, a podobno w pt był konserwator i sprawdzał. Nie widział??? Dziś zgłosiłam administratorowi i zaraz po moim telefonie ,swiatło zgasło..
ARKANA 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Wrz 08, 2014 10:12
Posty: 86
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Paź 27, 2016 9:08    Temat postu: Re: TEMATY DO RADY OSIEDLA i ADMINISTRATORA

16 - regulacja czujników zmierzchowych sterujących zapalaniem/gaszeniem latarni na osiedlu. Niepotrzebnie palą się rano kiedy jest już całkowicie widno. Automatyka na klatkach reaguje wcześniej.
ARKANA 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Wrz 08, 2014 10:12
Posty: 86
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lis 21, 2016 9:50    Temat postu: Re: TEMATY DO RADY OSIEDLA i ADMINISTRATORA

ponownie nr 12 czyli zmuszenie właścicieli do usunięcia zardzewiałych gratów będących kiedyś rowerami - nic się nie dzieje, żadnej inicjatywy, żadnych działań;
ponownie nr 16 czyli regulacja czujników wyłączających latarnie na osiedlu, po co palą się kiedy jest widno i spokojnie powinny gasnąć 30 min wcześniej - nic sie nie dzieje, żadnych działań.
Qter19 
   

VIP


Dołączył: Pon Sty 04, 2010 14:08
Posty: 663
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lis 21, 2016 9:58    Temat postu: Re: TEMATY DO RADY OSIEDLA i ADMINISTRATORA

to ja się przypomnę z:
pkt 10 - ponowne głosowanie zabudowy balkonów, miało być już chyba dawno
pkt 5 - czy coś wiadomo co z wyciszeniem od strony trasy?
ARKANA 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Wrz 08, 2014 10:12
Posty: 86
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Śro Lis 23, 2016 10:15    Temat postu: Re: TEMATY DO RADY OSIEDLA i ADMINISTRATORA

17 - wymiana przycisku otwierającego furtkę, ten co jest niedługo sie rozleci.
18 - wycięcie gałęzi zasłaniających latarnię umiejscowioną przed bramą wjazdową.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Warszawa

  

osiedla Warszawy:

  1-go Sierpnia 27 19 dzielnica Adria Akropol Alanda Residence Albatrosów Alpha Aluzyjna Apartamenty Boernerowo Apartamenty Kochanowskiego Apartamenty Manhattan Bruna Apartamenty Murano Apartamenty Ochota Apartamenty Pańska Apartamenty Płomyka Apartamenty przy Łazienkach Apartamenty Syta 122 Apartamenty Zaściankowa Arkadia Arlet House Atelier Residence Atelier Żoliborz Atmosfera Apartamenty Augustówka Aura Park AvanGarden Bakaliowa Bartycka Batory-Wschód Bemowo Lotnisko Bemowo Park Berberysowe Ogrody Białołęka Bianco Bemowo Biruty Bluszczańska Bobrowiecka 3 Bursztynowe Calisia Residence Capital Art Apartments Centroom Ceramiczna Chomiczówka Chrościckiego City Apartments CityZen ConceptHouse Cora Crystal Residence Człuchowska (Wawel Service) Człuchowska 74 Cztery Pory Roku Dalanowska 24b Derby Dickensa Dickensa 29 Dobra 54 Dobrolin Dobry Dom Dom na Górce Dom Zachariasza Domeyki 4 DOR Ochota Dywizjonu 303 Elsnera Eskadra Ewen Shiraz Fort Bema Fort Chrzanów Fort Radiowo Fundamentowa 53 Galeria Park Galeria Wiatraczna Gawędziarzy 20 Gemini II Gocławska Gołąbki Górczewska 200 Górczewska Park Grzybowska 4 (Dom Development) Handlowa 36 Harmonia Hippodrom Hoża 55 Hubertus Idzikowskiego Igrzyskowa Imaginarium Imaginarium III InCity Inflancka Intenso Iskra Jana Kazimierza Jaśminowy Mokotów Jeżewskiego 5,7,11 Kaleidoscope Kameralne Kamienica z duszą Kamińskiego Kaskada na Woli Kasztanowa Aleja Kasztanowy Park Włochy Klasyków Klimontowska Klimt House Klonowa Aleja Kocjana Kolonia Cylichowska Kołowa 46 Konik Polny Kordeckiego 47 Korsaka Króla Olbrachta Królewskie Przedmieście Królowej Jadwigi Kryształ Wilanowa Krzywińska 15 La Lumiere Lamartine Lazurowa Lazurowa 181 183 Lazurowa Dolina Lazurowa II Lazurowe Lercha Domy Jednorodzinne Leśne Lewandów Leśny Lewandów Park Ludwinowska Aleja II Lusińska Łamana Łodygowa Magenta I Majolikowa Margerytka Marina Mokotów Mariposa Melody Park Meridian Metro Bielany Metrum Miasteczko Regaty Międzyborska 11 Miłosna Park Młoda Praga Mokotów Park Mokotów Residence (Marvipol) Mokotów Residence (Wawel Service) Mont Blanc Mozaika Mokotów Murano Murmańska 6 My Bemowo Nad Jeziorem Nadwiślańskie Nasielska 44 Natolin 2010 Nautica NeoVillage New Hill Park Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki Nowe Bielany Nowe Powiśle Nowodworska Obwodowa Ogrody Bema Ogrody Jerozolimskie Ogrody Kabackie Ogrody Ochota Ogrody Wilanowa Olbrachta Olesin Olimpia Osada Brzeziny Osada Króla Jana Osada Wiślana Ostoja Wilanów Oxygen Park Avenue Park Dworski Park Leśny Park Ostrobramska Patio Avenir Patria Pirenejska Planty Platany Poezji Point House Popularna 38 Portowa Pory 60, Apartamenty Pory 61 Postępu 10 Praga Square Praga Tower Przy Heroldów Przy Lesie Przy Promenadzie Przy Ratuszu Przylądek Bielany Puławska 111 Radziwie 5 Rajska Jabłoń Rakuszanki Restaura Górskiego Restaura Kameralna Rezydencja Arkuszowa Rezydencja Biała Rezydencja Eliza Rezydencja Kaliska Rezydencja Łowicka Rezydencja Naruszewicza Rezydencja Piękna Nova Rezydencja Quatro Rezydencja Renoir Rezydencja Saska Rezydencja Wesoła Park Rezydencje Leśne Rondo Żaba Royal Axis Róża Wiatrów Sady Bemowskie Sady Wergiliusza Sakura Samarytanki Sansara Santorini SAPIR Saska Kępa Saska Kępa Saskie Zacisze Sawa Dom Sawa Wilanów Scandinavian House Serocka 25 Skierniewicka Skorosze Słoneczne Patio Słoneczne Przedmieście Słoneczny Skwer Sokratesa Sokratesa Park Sonata Srebrnych Świerków Stawki Strumykowa Sulejkowska 20 Symfonia Szafirowa Aleja Śródziemnomorska 55 Światowida Techników 11 Tęczowe Trakt Królewski Trio Triton Park Trzy Korony Tulipany Twoje Zacisze Verdis Vermera Villa Arte Villa Avanti Villa Bianca Villa Cavaletti Villa Concorde Villa L Azur Villa Marina Villa Mars Villa Moderne Villa Parc Villa Pegaso Villa Poema Wellhome Zacisze Wiatraczna Residence Wilanowska 325 Wilanów One Wilanów Residence Wilanów Zachodni Wilga VII Willa Czerwona Willa Książkowa Wilno Winnnica Wiślana Aleja Wiślane Ogrody Wiślany Zakątek Wiśniowy Sad Wola Prestige Wola Tower Woronicza Park Woronicza Qbik Wólczyńska Wróblewo Wspólna Wzgórze Słowików Zakątek Wiślany Zatrasie Zawiszy (Dom Development) Zdrowa Zen Garden Zespół Budynków Mieszkalnych Pratulińska Zespół Mieszkaniowy Namysłowska Zeusa Zgierska 9 Zielona Dolina Zielona Italia Zielony Narwik Złota 44 Zwycięzców

dzielnice Warszawy:

  Bemowo Białołęka Bielany Mokotów Ochota Praga Południe Praga Północ Rembertów Śródmieście Targówek Ursus Ursynów Wawer Wesoła Wilanów Włochy Wola Żoliborz

W REGIONIE:
Ciechanów Konstancin-Jeziorna Legionowo Milanówek Mińsk Mazowiecki Mława Nowy Dwór Mazowiecki Ostrołęka Otwock Ożarów Mazowiecki Piaseczno Płock Pruszków Radom Siedlce Sochaczew Warszawa Wołomin Wyszków Żyrardów

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama