portal osiedli, dzielnic i miast

Warszawa Dywizjonu 303 - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Dywizjonu 303 - sprawy osiedlowe » Forum » na dowolny temat...
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

na dowolny temat...

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... , 49, 50, 51    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
ARKANA 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Wrz 08, 2014 10:12
Posty: 86
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Wrz 27, 2016 13:32    Temat postu: Re: na dowolny temat...

a ja proszę szanownej Aga1982 nie zgadzam sie na drące sie pod oknem dzieciaki ryjące trawę do gołej ziemi...i mam to w nosie że Ci sie to nie podoba. Rusz sie z osiedla i idź z dziećmi pograć w piłkę czy potowarzyszyć im podczas takiej gry do parku albo na boisko.
Aga1982 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Śro Lip 27, 2011 11:25
Posty: 297
Skąd: warszawa

PostWysłany: Wto Wrz 27, 2016 14:14    Temat postu: Re: na dowolny temat...

nie mówie z swoim dziecku- moje tu nie wychodzi!!!!bo włąsnie jezdzimy poza osiedle z dala od zgiełku miasta wiec to komentarze to w buty..nie drze kopary jak reszta od rana do wieczora, bo jako rodzice spedzamy z nią czas..ale jako matka rozumiem ,ze nie kazdy ma taka mozliwsc,czas i zdrowie..i kupujac tu mieszkanie wiedziałam ze bąda dzieci..za to dziwie sie dorosłym rzygajacym po scianach, wywalajacym smieci gdzie popadnie i rozdeptujacym kupy swojego psa,udajac ,ze to nie jego.
Barman 
   

Stały bywalec


Dołączył: Czw Kwi 10, 2014 20:32
Posty: 94
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Wrz 27, 2016 21:01    Temat postu: Re: na dowolny temat...

Pińć osup drzy ryja na 500 mieszkających. chce Wam się?? Co to zmieni TU!!! w internetach??
Ano nic!!! JAk wam nie pasi to okupujcie pokoik administratora aż bedzie rzygał waszym biadoleniem to moze coś zmieni.
Myslicie ze widzi was tu te 500 osób??? niwuja... szkoda klawiatury
microz 
   

Forumowicz


Dołączył: Śro Sie 11, 2010 18:59
Posty: 164
Skąd: Warszawy-Bemowa

PostWysłany: Wto Wrz 27, 2016 21:37    Temat postu: Re: na dowolny temat...

Barman napisał:
Pińć osup drzy ryja na 500 mieszkających. chce Wam się?? Co to zmieni TU!!! w internetach??
Ano nic!!! JAk wam nie pasi to okupujcie pokoik administratora aż bedzie rzygał waszym biadoleniem to moze coś zmieni.
Myslicie ze widzi was tu te 500 osób??? niwuja... szkoda klawiatury


Skoro zapowiedziałeś że się wyprowadzasz to wypisz się z TEGO forum "jak ci nie pasi darcie ryja" Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl
microz 
   

Forumowicz


Dołączył: Śro Sie 11, 2010 18:59
Posty: 164
Skąd: Warszawy-Bemowa

PostWysłany: Wto Wrz 27, 2016 21:58    Temat postu: Re: na dowolny temat...

pol_92 napisał:
microz napisał:
Aga1982 napisał:
przyszedł jakis człowiek konserwator...nie bardzo wiedział o co chodzi..wysmiał ,że wzywają go teraz w ulewy- był listopad...cisza..pytał
Masakra..


Przypomnę że konserwator kosztuje nas miesięcznie 6 tyś, rocznie 72 tyś, a w tym przypadku od 1,5 roku to już koszt 108 tyś.

Jak widać ceni sobie takie porady Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl


Kolego, zanim coś napiszesz na forum proponuje dokładnie sprawdzić informację.

konserwator kosztuje nas 3 tys zł miesięcznie a nie 6 tys zł jak piszesz cały czas. drugie 3 tys to koszt konserwacji bramy garazowej".



Kolego sprawdzam dokładnie sprawozdania naszej wspólnoty w zakresie realizacji wydatków:

W załączniku nr 1 do uchwały nr 1/2016 w p. III konserwacje za rok 2015 wyniosły prawie 200 tyś. (nie komentuję czy dużo czy mało)

a w p. III/1. KONSERWACJE OGÓLNOBUDOWLANE jest 72 tyś co daje 6 tyś na miesiąc, a nie jak twierdzisz kolego 3 tyś. (w to nie wchodzą przeglądy ogólnobudowlane wymienione w p. II i koszt konserwacji bramy garażowej p. III / 4).

Koszt konserwacji bramy garażowej wyniósł 8 tyś i nie jest wliczony w konserwacje ogólnobudowlane.
Jednakże skoro konserwator nie bierze 6 tyś jak twierdzisz, to kto się "zaopiekował" pozostałą kwotą Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl
Barman 
   

Stały bywalec


Dołączył: Czw Kwi 10, 2014 20:32
Posty: 94
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Śro Wrz 28, 2016 13:44    Temat postu: Re: na dowolny temat...

microz napisał:
Barman napisał:
Pińć osup drzy ryja na 500 mieszkających. chce Wam się?? Co to zmieni TU!!! w internetach??
Ano nic!!! JAk wam nie pasi to okupujcie pokoik administratora aż bedzie rzygał waszym biadoleniem to moze coś zmieni.
Myslicie ze widzi was tu te 500 osób??? niwuja... szkoda klawiatury


Skoro zapowiedziałeś że się wyprowadzasz to wypisz się z TEGO forum "jak ci nie pasi darcie ryja" Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl

nie mogę. śmieszne rzeczy wsiowe tu muwio i mam ubaf...
microz 
   

Forumowicz


Dołączył: Śro Sie 11, 2010 18:59
Posty: 164
Skąd: Warszawy-Bemowa

PostWysłany: Śro Wrz 28, 2016 20:58    Temat postu: Re: na dowolny temat...

Barman napisał:

nie mogę. śmieszne rzeczy wsiowe tu muwio i mam ubaf...


chyba raczej "chcem ale njemogem", jak wiocha to na całego Rotfl Rotfl
Qter19 
   

VIP


Dołączył: Pon Sty 04, 2010 14:08
Posty: 663
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Śro Paź 05, 2016 23:47    Temat postu: Re: na dowolny temat...

Czy u Was też jeszcze zimne kaloryfery czy ktoś mi zakręcił zawory na korytarzu?:/
bodziowski 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Pią Maj 28, 2010 13:36
Posty: 345
Skąd: warszawa

PostWysłany: Czw Paź 06, 2016 8:16    Temat postu: Re: na dowolny temat...

u mnie tez nie ma obiegu.
Qter19 
   

VIP


Dołączył: Pon Sty 04, 2010 14:08
Posty: 663
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Paź 06, 2016 17:19    Temat postu: Re: na dowolny temat...

Dzwonię do Administratora, nic nie wie oczywiście, przecież ciepło na zewnątrz jest, na korytarzu wszystko niby spoko, zostałem spuszczony na Hydromak. Dzwonię do Hydromaku - okazało się że podczas wymiany liczników przez jakąś inną firmę fachowcy nie poodkręcali jakichś zaworów i teraz ludzie dzwonią do nich z pretensjami. Pan mi powiedział żebym mu wysłał SMSa z numerem lokalu to jutro odkręcą. Nr 501 505 152 jakby komuś też było zimno Wink

Interesujące jest to że nasz Pan Administrator nie ma o niczym zielonego pojęcia... Dobrze, że przy wymianie liczników nam pieca nie ukradli Wink
bodziowski 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Pią Maj 28, 2010 13:36
Posty: 345
Skąd: warszawa

PostWysłany: Pią Paź 07, 2016 8:17    Temat postu: Re: na dowolny temat...

Qter19 napisał:
Dzwonię do Administratora, nic nie wie oczywiście, przecież ciepło na zewnątrz jest, na korytarzu wszystko niby spoko, zostałem spuszczony na Hydromak. Dzwonię do Hydromaku - okazało się że podczas wymiany liczników przez jakąś inną firmę fachowcy nie poodkręcali jakichś zaworów i teraz ludzie dzwonią do nich z pretensjami. Pan mi powiedział żebym mu wysłał SMSa z numerem lokalu to jutro odkręcą. Nr 501 505 152 jakby komuś też było zimno Wink

Interesujące jest to że nasz Pan Administrator nie ma o niczym zielonego pojęcia... Dobrze, że przy wymianie liczników nam pieca nie ukradli Wink


mam nadzieję, że przywrócenie obiegu c.o. będzie bezpłatne.
w końcu to interwencja...
Wink
ARKANA 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Wrz 08, 2014 10:12
Posty: 86
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Paź 07, 2016 10:11    Temat postu: Re: na dowolny temat...

u mnie pojawiło się ciepło w kaloryferach... sukces Smile
Qter19 
   

VIP


Dołączył: Pon Sty 04, 2010 14:08
Posty: 663
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Paź 07, 2016 21:23    Temat postu: Re: na dowolny temat...

bodziowski napisał:
Qter19 napisał:
Dzwonię do Administratora, nic nie wie oczywiście, przecież ciepło na zewnątrz jest, na korytarzu wszystko niby spoko, zostałem spuszczony na Hydromak. Dzwonię do Hydromaku - okazało się że podczas wymiany liczników przez jakąś inną firmę fachowcy nie poodkręcali jakichś zaworów i teraz ludzie dzwonią do nich z pretensjami. Pan mi powiedział żebym mu wysłał SMSa z numerem lokalu to jutro odkręcą. Nr 501 505 152 jakby komuś też było zimno Wink

Interesujące jest to że nasz Pan Administrator nie ma o niczym zielonego pojęcia... Dobrze, że przy wymianie liczników nam pieca nie ukradli Wink


mam nadzieję, że przywrócenie obiegu c.o. będzie bezpłatne.
w końcu to interwencja...
Wink


Było bezpłatne i już cieplutko Wink
149B29 
   

VIP


Dołączył: Wto Wrz 21, 2010 15:48
Posty: 830
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lis 10, 2016 11:31    Temat postu: Re: na dowolny temat...

Drodzy,

chciałabym móc załozyć interner z UPC. TV mam z Vectry. czy do tego celu trzeba ciagnąć jakieś dodatkowe kable? Czy korzystacie z 2 dostawców tv i internetu?
Aga1982 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Śro Lip 27, 2011 11:25
Posty: 297
Skąd: warszawa

PostWysłany: Pon Gru 12, 2016 15:29    Temat postu: Re: na dowolny temat...

Drodzy Sąsiedzi, głównie z bloku 149B, których okna balkonowe wychodzą na budynek C.
Mam prośbę ( nie powinno się o takie rzeczy prosić ,ale cóż, może niektórzy nie wiedzą co trzeba zrobic z resztkami),aby nie wyrzucać resztek obiadowych, kanapek, kromek chleba, kawałków mięsa,resztek wędlin albo połówek chleba za okno!! trawnik od strony budynku C regularnie "ozdabiają" Wasze resztki jedzenia!!!

Od tego Moi Drodzy są kosze na smieci w Waszych mieszkaniach!! mam nadzieję,że je posiadacie a jeśli nie, proszę dać znać nawet tu na forum- znajdą się chętni którzy zakupią Państwu KOSZE!!!!!!!

Pozdrawiam
Sąsiadka


Ostatnio zmieniony przez Aga1982 dnia Tue Dec 13, 2016 9:22, liczba edycji: 1
Odpowiedz do tematu Strona 50 z 51 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... , 49, 50, 51    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Warszawa

  

osiedla Warszawy:

  1-go Sierpnia 27 19 dzielnica Adria Akropol Alanda Residence Albatrosów Alpha Aluzyjna Apartamenty Boernerowo Apartamenty Kochanowskiego Apartamenty Manhattan Bruna Apartamenty Murano Apartamenty Ochota Apartamenty Pańska Apartamenty Płomyka Apartamenty przy Łazienkach Apartamenty Syta 122 Apartamenty Zaściankowa Arkadia Arlet House Atelier Residence Atelier Żoliborz Atmosfera Apartamenty Augustówka Aura Park AvanGarden Bakaliowa Bartycka Batory-Wschód Bemowo Lotnisko Bemowo Park Berberysowe Ogrody Białołęka Bianco Bemowo Biruty Bluszczańska Bobrowiecka 3 Bursztynowe Calisia Residence Capital Art Apartments Centroom Ceramiczna Chomiczówka Chrościckiego City Apartments CityZen ConceptHouse Cora Crystal Residence Człuchowska (Wawel Service) Człuchowska 74 Cztery Pory Roku Dalanowska 24b Derby Dickensa Dickensa 29 Dobra 54 Dobrolin Dobry Dom Dom na Górce Dom Zachariasza Domeyki 4 DOR Ochota Dywizjonu 303 Elsnera Eskadra Ewen Shiraz Fort Bema Fort Chrzanów Fort Radiowo Fundamentowa 53 Galeria Park Galeria Wiatraczna Gawędziarzy 20 Gemini II Gocławska Gołąbki Górczewska 200 Górczewska Park Grzybowska 4 (Dom Development) Handlowa 36 Harmonia Hippodrom Hoża 55 Hubertus Idzikowskiego Igrzyskowa Imaginarium Imaginarium III InCity Inflancka Intenso Iskra Jana Kazimierza Jaśminowy Mokotów Jeżewskiego 5,7,11 Kaleidoscope Kameralne Kamienica z duszą Kamińskiego Kaskada na Woli Kasztanowa Aleja Kasztanowy Park Włochy Klasyków Klimontowska Klimt House Klonowa Aleja Kocjana Kolonia Cylichowska Kołowa 46 Konik Polny Kordeckiego 47 Korsaka Króla Olbrachta Królewskie Przedmieście Królowej Jadwigi Kryształ Wilanowa Krzywińska 15 La Lumiere Lamartine Lazurowa Lazurowa 181 183 Lazurowa Dolina Lazurowa II Lazurowe Lercha Domy Jednorodzinne Leśne Lewandów Leśny Lewandów Park Ludwinowska Aleja II Lusińska Łamana Łodygowa Magenta I Majolikowa Margerytka Marina Mokotów Mariposa Melody Park Meridian Metro Bielany Metrum Miasteczko Regaty Międzyborska 11 Miłosna Park Młoda Praga Mokotów Park Mokotów Residence (Marvipol) Mokotów Residence (Wawel Service) Mont Blanc Mozaika Mokotów Murano Murmańska 6 My Bemowo Nad Jeziorem Nadwiślańskie Nasielska 44 Natolin 2010 Nautica NeoVillage New Hill Park Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki Nowe Bielany Nowe Powiśle Nowodworska Obwodowa Ogrody Bema Ogrody Jerozolimskie Ogrody Kabackie Ogrody Ochota Ogrody Wilanowa Olbrachta Olesin Olimpia Osada Brzeziny Osada Króla Jana Osada Wiślana Ostoja Wilanów Oxygen Park Avenue Park Dworski Park Leśny Park Ostrobramska Patio Avenir Patria Pirenejska Planty Platany Poezji Point House Popularna 38 Portowa Pory 60, Apartamenty Pory 61 Postępu 10 Praga Square Praga Tower Przy Heroldów Przy Lesie Przy Promenadzie Przy Ratuszu Przylądek Bielany Puławska 111 Radziwie 5 Rajska Jabłoń Rakuszanki Restaura Górskiego Restaura Kameralna Rezydencja Arkuszowa Rezydencja Biała Rezydencja Eliza Rezydencja Kaliska Rezydencja Łowicka Rezydencja Naruszewicza Rezydencja Piękna Nova Rezydencja Quatro Rezydencja Renoir Rezydencja Saska Rezydencja Wesoła Park Rezydencje Leśne Rondo Żaba Royal Axis Róża Wiatrów Sady Bemowskie Sady Wergiliusza Sakura Samarytanki Sansara Santorini SAPIR Saska Kępa Saska Kępa Saskie Zacisze Sawa Dom Sawa Wilanów Scandinavian House Serocka 25 Skierniewicka Skorosze Słoneczne Patio Słoneczne Przedmieście Słoneczny Skwer Sokratesa Sokratesa Park Sonata Srebrnych Świerków Stawki Strumykowa Sulejkowska 20 Symfonia Szafirowa Aleja Śródziemnomorska 55 Światowida Techników 11 Tęczowe Trakt Królewski Trio Triton Park Trzy Korony Tulipany Twoje Zacisze Verdis Vermera Villa Arte Villa Avanti Villa Bianca Villa Cavaletti Villa Concorde Villa L Azur Villa Marina Villa Mars Villa Moderne Villa Parc Villa Pegaso Villa Poema Wellhome Zacisze Wiatraczna Residence Wilanowska 325 Wilanów One Wilanów Residence Wilanów Zachodni Wilga VII Willa Czerwona Willa Książkowa Wilno Winnnica Wiślana Aleja Wiślane Ogrody Wiślany Zakątek Wiśniowy Sad Wola Prestige Wola Tower Woronicza Park Woronicza Qbik Wólczyńska Wróblewo Wspólna Wzgórze Słowików Zakątek Wiślany Zatrasie Zawiszy (Dom Development) Zdrowa Zen Garden Zespół Budynków Mieszkalnych Pratulińska Zespół Mieszkaniowy Namysłowska Zeusa Zgierska 9 Zielona Dolina Zielona Italia Zielony Narwik Złota 44 Zwycięzców

dzielnice Warszawy:

  Bemowo Białołęka Bielany Mokotów Ochota Praga Południe Praga Północ Rembertów Śródmieście Targówek Ursus Ursynów Wawer Wesoła Wilanów Włochy Wola Żoliborz

W REGIONIE:
Ciechanów Konstancin-Jeziorna Legionowo Milanówek Mińsk Mazowiecki Mława Nowy Dwór Mazowiecki Ostrołęka Otwock Ożarów Mazowiecki Piaseczno Płock Pruszków Radom Siedlce Sochaczew Warszawa Wołomin Wyszków Żyrardów

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama